KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15242025
nr 1524 2025
Pastell
Oidentifierad konstnär. Vy mot Kastellholmen. Signerad, daterad -58,47x61 cm, yttermått inklusive ram: 56z70 cm
Kondition: inga anmärkningar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:40:32
100 kr